Повідомлення

Повідомлення

У відповідності до вимог п.4 ч.3. ст.57 Закону України «Про ринок електричної енергії», п.3.2.4. і підпункту 21 п.5.2.2. «Правил роздрібного ринка електричної енергії» (ПРРЕЕ) та умов «Договору про постачання електричної енергії споживачу» щодо необхідності повідомлення споживачів про зміни умов договору за 20 днів до їх застосування, Товариство з обмеженою відповідальністю «Тернопільелектропостач» повідомляє Вас про те, що у відповідності до статистичних даних та аналізів, отриманих з офіційного сайту Державного підприємства «Оператор ринку» WWW.OREE.COM.UA, середньозважена ціна купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН) постійно змінюється.

Також очікується зміна вартості закупівлі електричної енергії на сегментах ринку в наступному розрахунковому періоді, тобто в січні 2022 року.

Оскільки фактична закупівельна вартість електричної енергії формується в процесі проведення щоденних торгів на ринку та стає відомою після оприлюднення їх результатів, фактичне значення середньозваженої ціни купівлі-продажу електричної енергії на ринку «на добу наперед» (РДН), у разі її збільшення, буде доведене шляхом направлення додаткових повідомлень про зміну ціни товару у відповідності до умов укладених договорів про постачання електричної енергії та додаткових угод про зміну ціни товару у розрахунковому періоді.

Звертаємо Вашу увагу на те, що споживачі мають право припинити дію договору, якщо вони не приймають нові умови.


Адміністрація ТОВ «Тернопільелектропостач»
Дата публікації: 2021.12.08

Останні новини